Usługi celno-transportowe

Duży procent wydatków w firmie stanowią usługi transportowe, spedycyjne oraz celne. Aby zadbać o minimalizację kosztów jakie ponoszą przedsiębiorstwa, w tym zakresie stworzyliśmy dział transportowo-spedycyjny, który wykazuje się nadzwyczajną wydajnością i wysoką jakością usług. Do państwa dyspozycji mamy duże hale magazynowe, bocznice kolejowe oraz usługi agencji celnej wraz z magazynem celnym. Przygotowaliśmy dla państwa kompleksową ofertę, która obejmuje usługi z obszaru spedycji kolejowej, spedycji samochodowej, spedycji morskiej oraz przeładunku. Ofertę naszej firmy poszerzyliśmy o pracę agencji celnej.

 

Jedną z najbardziej efektywnych form transportu jest spedycja kolejowa. W tym zakresie, naszym klientom oferujemy kompleksową usługę transportu towarowego, którą realizujemy na przejściu granicznym Chełm – Dorohusk – Jagodzin, pomiędzy Polską a Ukrainą, Rosją oraz innymi krajami Europy Środkowej i Wschodniej. Zajmujemy się głównie transportem materiałów budowlanych, różnego rodzaju żywności oraz dodatków paszowych. Szczegółowo opracowany przez nas plan przewozów kolejowych, jest ściśle zorientowany na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Chcemy być coraz lepsi w tym, co robimy, dlatego nieustannie tworzymy nowe rozwiązania, co przekłada się na usprawnienie i większą optymalizację organizacji przewozów, które niezmiennie pozostają na wysokim poziomie.

 

Do celów spedycji samochodowej używamy nowoczesnych samochodów plandekowych. Ładunki jakie przewozimy dotyczą głównie artykułów przemysłowych. Zapewniamy transport drogowy na terenie Europy Zachodniej oraz Środkowo – Wschodniej, w zależności od potrzeb naszych kontrahentów.

 

Jako szeroko działająca firma, sprowadzamy surowce z Chin, Środkowego Wschodu oraz Afryki. Stąd też w spedycji morskiej nabyliśmy doświadczenie, którym chętnie chcemy dzielić się z klientami naszej firmy. Oferujemy profesjonalne reprezentowanie państwa interesów na terenie portów w Gdyni, Gdańsku, Hamburgu i Odessie. Rzetelnie obsługujemy ładunki cało kontenerowe (FCL) oraz drobnicę kontenerową (LCL). Dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, współpracujemy z największymi armatorami i operatorami w transporcie kontenerowym. Na życzenie klienta, sprawnie bukujemy miejsca na statkach oceanicznych i dowozowych oraz przewozy w relacjach europejskich i pozaeuropejskich.

 

Zajmujemy się także profesjonalnym przeładunkiem towarów. W zależności od potrzeb i wymagań klienta wykonujemy rozładunek towaru z samochodu, przeładujemy go na inny pojazd lub wykonamy załadunek na wagony kolejowe kryte, platformy, węglarki oraz inne pojazdy. Dodatkowo, nasi pracownicy zabezpieczą towar na czas transportu oraz wykonają kontrolę ilościową i sporządzą dokumentację fotograficzną powierzonego nam mienia. Na życzenie klienta oferujemy tymczasowe magazynowanie towaru w odpowiednio przygotowanych do tego miejscach – halach czy magazynach.

 

Świadczymy usługi dotyczące obsługi celnej ładunków eksportowanych z terytorium Polski. Nasi agenci celni profesjonalnie wykonają dla państwa wszystkie czynności celne, zgodnie z zaleceniami i udzielonym pełnomocnictwem. Prowadzona przez nas obsługa celna obejmuje: reprezentowanie klienta przed organami celnymi, pełną obsługę dokumentacji oraz doradztwo w zakresie obsługi celnej. Korzystając z usług firmy Andalusia, mogą być państwo spokojni o transport swojego towaru.


 

Andalusia Sp z o.o.

ul. Solec 81B, lok. A-51

00-382 Warszawa

NIP: 107-00-06-379

REGION: 140853085

 

Nasze marki

Prezent dla Kota

Zakarpacki Zeolit

Formularz kontaktowy

token
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij