Towary dla gospodarstwa domowego

Poprzez swoja uniwersalność, Zakarpacki Zeolit znajduje zastosowanie także w gospodarstwach domowych. Dzięki swoim właściwościom umożliwiającym pochłanianie wilgoci, świetnie sprawdza się jako pochłaniacz przykrych zapachów oraz odświeżacz powietrza. Z powodzeniem stosuje się go również jako środek przeciwko molom. W zakresie produktów przeznaczonych dla gospodarstw domowych oferujemy:

 

ODŚWIEŻACZ POWIETRZA, który z pewnością stanie się atutem naszego mieszkania, wprowadzając do niego zapach czystości i świeżości. Jak udowodniły ostatnie badania, to właśnie zapach jest wizytówką pomieszczenia. Warto więc zadbać, aby nasze wnętrza charakteryzowała ładna i przyjemna woń. Z pewnością poprawi to nastrój osób przybywających w danym pomieszczeniu i sprawi, że przebywanie w takim wnętrzu stanie się prawdziwą przyjemnością. Zadbaj o pozytywny klimat swojego domu i skorzystaj z prostego triku, jakim jest stosowanie odświeżacza powietrza. Wypełnij swoje wnętrza zapachem lawendy, konwalii i świerkowego lasu i ciesz się pięknym, kojącym aromatem.

 

ŚRODEK PRZECIWKO MOLOM, to niezbędny produkt, który powinna mieć w szafie każda osoba dbająca o swoje ubrania. Lawendowa zawieszka na mole nie tylko ochroni przed zniszczeniem Twoją odzież ale też wypełnia garderobę cudownym, świeżym zapachem. Skutecznie zwalcza mole odzieżowe, zarówno osobniki dorosłe, jak i larwy oraz jaja. Nadaje ubraniom wspaniały zapach, chroniąc je nawet do 6 miesięcy. Zawieszka na mole to połączenie przyjemnej woni lawendy z pożytecznym ochronnym działaniem.

 

POCHŁANIACZ ZAPACHÓW I WILGOCI DO LODÓWEK, to produkt dzięki, któremu Twoja lodówka stanie się miejscem czystym i bez zapachów. Właściwości oferowanego przez nasz produktu skutecznie zapobiegają powstawaniu pleśni oraz przykrego zapachu. Pochłaniacz wilgoci pozytywnie wpływa również na przechowywane w lodówce owoce, warzywa, mięso i ryby opóźniając ich psucie się. Aby nie ingerować w naturalny zapach świeżych produktów, oferujemy państwu pochłaniacz bezzapachowy, który dzięki swojej neutralności, poprawi jakość przechowywanych produktów, nie zmieniając ich naturalnego zapachu. Działa do 4 miesięcy.

 

POCHŁANIACZ ZAPACHU I WILGOCI DO PIWNIC, to produkt konieczny do utrzymania czystości i porządku w Twojej piwnicy. Nikt z nas nie lubi przykrego zapachu pleśni oraz uczucia wilgoci, która negatywnie wpływa na przechowywane w piwnicy produkty. Najlepszym wyjściem, które pozwala skutecznie zapobiec namnażaniu się grzyba i pleśni jest oferowany przez nas pochłaniacz. Stosuj pochłaniacz wilgoci w swojej lodówce i zastąp brzydki zapach ulubionym aromatem konwalii, lawendy lub świerkowego lasu. Dostępny także w wersji bezzapachowej.

 

POCHŁANIACZ ZAPACHU I WILGOCI DO MEBLI, to idealne rozwiązanie pozwalające zapobiegać rozwojowi pleśni i związanego z nią stęchłego zapachu. Skutecznie chłonie niepożądane zapachy i wilgoć, przedłużając przy tym przydatność przechowywanych w szafach produktów takich jak owoce, warzywa i mięso oraz ryby. Dostępny w wersji bezzapachowej oraz nasyconej aromatem lawendy, konwalii i świerkowego lasu.

 

POCHŁANIACZ ZAPACHU I WILGOCI DO SAMOCHODU, to przydatny gadżet, który świetnie sprawdza się w łatwym i szybkim usuwaniu wilgoci z samochodu, naczepy, przyczepy kempingowej lub łodzi. To najlepszy wybór w walce z zaparowanymi szybami wewnątrz pojazdu oraz innymi problemami związanymi z wilgocią. Samochodowy pochłaniacz wilgoci przyciąga nadmiar wilgoci w Twoim pojeździe niczym magnes. Pochłonięta woda jest bezpiecznie magazynowana w saszetce, dzięki czemu nie ma ryzyka, że z niego wycieknie. Zmienia zapach Twojego wnętrza w konwaliowy, lawendowy lub leśny aromat. Może być także bezzapachowy. Przeznaczony do wielokrotnego użytku. Gdy pochłaniacz jest pełny, wymaga osuszenia. W tym celu należy podgrzać go w kuchence mikrofalowej i gotowe!

 

WKŁADY DO POPIELNICZEK są rewolucyjnym na rynku produktem zwalczającym przykry zapach popiołu i papierosów. Oferowany przez nas wkład do popielniczek Flavour to gwarancja jakości i nieocenionej przyjemności. Już dziś papierosowy dym nie przysłoni Ci pięknego aromatu kawy. Flavour to nie tylko zapach, to powiew luksusu, którym możesz się otaczać każdego dnia. Zadbaj o swoje zdrowie i podnieś komfort życia, dodając Flavour do popielniczki w swoim domu lub aucie. Pozwoli to skutecznie wyeliminować zapachy i substancje tytoniowe, które są zagrożeniem dla Ciebie zagrożeniem. Wystarczy wsypać do popielniczki warstwę około 1cm, a przy gaszeniu papierosów, będzie unosił się przyjemny, piękny zapach mentolu lub kawy. Zalecamy codziennie wymieniać wkład, uzupełniając nową warstwą w ciągu dnia.

 

ŻWIR AKWARYSTYCZNY to Zakarpacki Zeolit, który jest niezbędnikiem w utrzymaniu czystego akwarium będącego ozdobą Twojego domu. Oferowany przez nas produkt skutecznie zapobiega powstawaniu glonów, klaruje wodę zapobiega powstawaniu glonów, zapewnia stabilizację pH wody w akwarium, wiąże metale ciężkie i fenole, zapewnia równowagę biologiczną w akwarium, co pozytywnie wpływa na proces wzrostu rybek.

 

WIAGRA DLA KWIATÓW jest Zakarpacki Zeolitem, który odpowiada za przyspieszony wzrost roślin. Wspomaga rozwój ich sytemu korzeniowego oraz znacznie ułatwia ich ukorzenianie się. Odpowiada też za wydłużenie czasu działania nawozów oraz dzięki właściwościom zatrzymującym wodę w glebie, zmniejsza aż o 50% koszty wynikające z podlewania roślin. Niweluje także skoki temperatury, które negatywnie wpływają na rośliny. Zmniejsza kwasowość gleby, pochłania metale ciężkie oraz zapewnia właściwe warunki powietrzno-wodne w podłożu. Dzięki wiagrze dla kwiatów możesz cieszyć się pięknymi i zdrowymi roślinami.

 

ZAKARPACKI ZEOLIT DO PIELĘGNACJI KWIATÓW, to produkt zapewniający Twoim roślinom zjawiskowy wygląd. Dzięki właściwościom jakie posiada, doskonale stymuluje kwiaty do wzrostu oraz pozytywnie wpływa na ich ubarwienie. To właśnie zbawienne działanie Zakarpackiego Zeolitu pozwoli Ci cieszyć się pięknymi roślinami. Już nie musisz dłużej zastanawiać się co zrobić, by Twoje kwiaty były zdrowe i ładne.


 

 


 

Andalusia Sp z o.o.

ul. Solec 81B, lok. A-51

00-382 Warszawa

NIP: 107-00-06-379

REGION: 140853085

 

Nasze marki

Prezent dla Kota

Zakarpacki Zeolit

Formularz kontaktowy

token
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij